Čejka Jan (Jičín 1888 - 1934 Jičín)
Krajina z Beskyd, signováno a datováno vpravo dole Jan Čejka 29, olej/karton, 48 x 58 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |